Raimis
************************************

Šių metų vasario 21 diena man buvo itin laukiama dėl Tiesto atvykimo į Lietuvą. Daug kartų diskutavau apie Tiesto, tačiau nesu apie jį rašęs, taigi jaučiu nemažą atsakomybę.

Pamėgau Tiesto muziką labiausiai tada, kai pirmąkart apsilankiau šio dj pasirodyme gyvai. Iki to vakaro maniau jog tai tiesiog populiarus, bet vidutinis dj, kartais sukuriantis vieną kitą gera kūrinį, bet jo muzika man nepalikdavo didesnio ispūdžio. Apsilankymas jo pasirodyme totaliai pakeitė nuomonę. Manau jog žmonės, kurie jo muziką vertina neapsilankę nei viename jo pasirodyme, toli gražu negali vertinti Tiesto pilnavertiškai. Apie Tiesto muziką ir jo pasirodymus yra labai įvairių nuomonių, tačiau man patiko ir norėčiau paminėti Andriaus Rio komentarą:

 „Tiesto tikrai turi stiprų vardą. Geriausiai jį galima palyginti su „Coca Cola” - vieniems patinka, kitiems per saldu ar per daug burbuliukų, bet visi ragavo. Taip ir su juo - vieniems patinka, kitiems ne, bet vistiek visi kažką apie jį girdėjo. “

Tiesto pasirodymai visuomet įspūdingi. Jis turi charizmą, puikiai jaučia publiką!

Vieta:
Iš pirmo žvilgsnio renginiui pasirinkta vieta, Siemens arena, atrodė, žadėjo puikią aplinką ir minias žmonių. Tačiau jau judant link arenos, nematant krūvos žmonių ar eilių, kilo nerimas dėl žmonių kiekio renginyje. Viduje jis pasitvirtino – susirinko gerokai mažiau žmonių nei jų turėtų būti, kad arena būtų užpildyta. Tačiau eigoje tai pasirodė kaip privalumas – tikrai nereikėjo eiti į vip zoną kad gerai matytum sceną, būtum netoli jos ir laisvai šoktum – vietos netrūko.

Žmonės:
Susirinko labai skirtingi žmonės, aišku, neišvengiamai, masiniame renginyje publikos tarpe buvo daug “broko” :) Tačiau viskas gerai jei niekas netrukdo linksmintis, susiaurini matomumo ratą ir žiūri į sceną. Atvažiavo matomai nemažai žmonių iš provincijos, būta ir geros publikos, nors jos kiekio tikėjausi daug didesnio. Pasakymas, kad kaina publiką atsijoja į gerąją pusę- nepasiteisino. Galbūt ji buvo kiek per didelė, turint omenyje dabartinę situaciją. (Kaina-  nuo 135 iki 240 Lt. )

Įranga:
Pasigedau daugiau efektų. Scena, kaip ir tikėjomės, pasirodžius Tiesto, pradėjo šviesti – ji ir didelis ekranas atrodė puikiai. Tačiau trūko kitokių efektų, o žvelgiant į sceną ir aplinką atsistojus gerokai toliau, likdavo blankus įspūdis.

Garsas:
Garsas buvo geras, šį pažadą organizatoriai puikiai išpildė. Žemi dažniai maloniai pereidavo per visą kūną.

Muzika/Tiesto:
Tai buvo fantastiška. Kaip ir visada :) Vėl stebino nerealus talentas jausti publiką, išjudinti publiką, bendrauti su ja, ir ta nedingstanti šypsena iš Tiesto veido… Puiki atmosfera kai visi atsako iškeldami rankas, plodami, šokinėdami ties geresniais perėjimais (o tokių buvo nesuskaičiuojamai daug) ir skanduodami „Tiesto!“.
Tiesa, labai pasigedau senesnių gerųjų „gabalų“ - kažkodėl Tiesto nusprendė apskritai jų negroti. Po pirmųjų dviejų superinių grojimo valandų, muzika pasidarė kiek monotoniška, dalis publikos jau tada pradėjo skirstytis, tačiau likti iki galo buvo verta.

Šis renginys gal nebuvo nusisekęs kaip ankstesni Tiesto pasirodymai Lietuvoje, tačiau į jį be jokios abejonės buvo verta eiti. Lauksime grįžtant !

Mums fotografavo: Giedrius Jankauskas

Rodyk draugams

Komentarai (17)

Parašė: JuliusAlis

2009-02-22 22:07

Prieš keletą mėnesių buvau jo pasirodyme Rygoj, kas buvo ir Vilniuj ir Rygoj, sakė kad šitas nebuvo toks pasisekęs. Bet reikia pripažinti, kad Tiesto moka KURTI muziką. Tiesa, o grojo žymiausias dainas Siemens'e? :} Nes Rygoj pasigedau Traffic ir Dance 4 Life .. :)

Parašė: ztkp.lt (Gytis)

2009-02-23 01:03

O kuo tiesto groja? :)

Parašė: to Gytis

2009-02-23 07:26

Ivedus google uzklausa "didzejus groja", nemazai apie tai rasoma - galima pasiskaityti ;)

Parašė: ztkp.lt (Gytis)

2009-02-23 16:08

A, tai taip ir reikėjo rašyt, kad jis niekuo negroja :)

Parašė: Aistė

2009-02-23 16:13

Gyti,
O tai ką tu manei Tiesto ten rimtai kokį muzikinį instrumentą brazdeno? :)))

Parašė: :)

2009-02-23 16:43

Taip, jis tik uzleidzia gavarylka ir stovi, o visi soka :)

Parašė: Aistė

2009-02-23 16:55

gavarylka? :)))

Parašė: vjusta

2009-02-23 21:53

smagiai. laukiu david guetos :)tikrai ne ką prastesnis už Tiesto :)

Parašė: Aistė

2009-02-23 21:57

vjusta,
aha, ne tu viena jau lauki ;)

Parašė: As

2009-02-24 03:12

Juliau, Vilniuje Tiesto nesugrojo ne vieno savo hito! Traffic'o taip pat negirdejom:(((
Nevykes pasirodymas… :/

Parašė: Bonke

2009-02-26 15:46

Labai prajuokino kaikuriu zmoniu skundai del "klasikiniu" dainu ar ritmu nebuvimo.

Dabar yra 2009 ir laikas judet toliau, ieskot nauju geru dainu, o ne metai po metu grot ta trafika. Jau paciam Tiesto jau tie trafikai, love comes again gyliai *pyp*. Uzteko to, kad pagrojo tuos kurinius Galaxyje ir Litexpo pirmuosius du kartus.

O siu metu renginys man patiko, ypac tas faktas kad nereikejo grustis kaip praeita karta Litexpo. Muzika buvo ideali, tiesiog priverte prasokt tas 3 valandas su trupuciu be jokiu atodusiu. Is senesniu kuriniu pastebejau ir nugirdau tik Reeves ft Alanah - Lonely (isos 6 albumas) ir Rikah - Out Of Time (DJ Cobra Remix)

10/10 butu mano ivertinimas. Tiesto buvo ir pats geros nuotaikos ir tai buvo matyti.

Parašė: Bonke

2009-02-26 15:56

Atsiprasau, netyciom apgavau del vienos dainos, ten buvo: Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Not Enough Time

Parašė: Anonimas

2009-03-06 05:51

Labas Giedriau J.. Buvau šiame koncerte. Jeigu turi daugiau nuotraukų, tai atsiųsk į el. p. jeigu gali arba patalpink kokiame nors tinklapyje. Dėkoju iš anksto jeigu ką. :)

Parašė: Anonimas (El. p..)

2009-03-06 05:54

VegEdGoku@one.lt

Parašė: Anonimas

2009-03-26 23:05

Tikiejausi kuriniu is jo albumo, trafic lehal industrial, capre nohtung, … Bet deja, efektu istikruju mazoka buvo. Garsas normalus. Kitais metais laukiam Tiesto, (Tijst Wirwest). Dj MJ

Parašė: Milly Panzarella

2010-12-13 10:09

I’d have to give carte blanche with you on this. Which is not something I usually do! I really like reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

Parašė: Legal Downloads Music

2011-01-09 08:10

I know this is really boring and you are skipping to the next comment, but I just wanted to throw you a big thanks - you cleared up some things for me!